Placeholder image

FRIZZANTE FRAGOLA 0.75L

Fresco Frizzante Fragola zaskoczy Cię słodkim smakiem truskawki. Połączenie intensywnego aromatu i lekkich bąbelków daje pełną moc orzeźwienia. Jest wyjątkowo odświeżające – doskonałe na niezobowiązujące, letnie spotkania Charakteryzuje się łagodnym i zbilansowanym smakiem i lekkim musowaniem na języku. Smak tego wina, to delikatność i wyczuwalna słodycz. Brak jakiejkolwiek nuty goryczki, czy nieprzyjemnej kwasowości. Ma wspaniały, różowy kolor. Może być podawane solo i jako dodatek do sałatek, białych mięs i wędlin. Wspaniałe uzupełnienie letnich deserów. Pij je jak lubisz – w szklance na lodzie, schłodzone w kieliszku lub przez słomkę prosto z butelki. Pełne walory uzyskuje serwowane w temperaturze do 9°C.

Idealne do picia solo i jako dodatek do sałatek, białych mięs i wędlin.

kraj pochodzenia: Polska
pojemność: 0.75L
kolor i smak: różowe,lekko musujące, słodkie
zawartość alkoholu: 5,5%
temperatura podawania: 8-9°C
wymiary butelki (dł/szer/wys): 7,6/7,6/31 cm

Placeholder image

FRIZZANTE MANGO & PESCA 0.75L

Fresco Frizzante Mango & Pesca zaskoczy Cię słodkim smakiem brzoskwini i mango. Połączenie intensywnego aromatu i lekkich bąbelków daje pełną moc orzeźwienia. Jest wyjątkowo odświeżające – doskonałe na niezobowiązujące, letnie spotkania. Charakteryzuje się łagodnym i zbilansowanym smakiem. Ma jasny, słomkowy kolor. Może byś podawane solo, ale mocno schłodzone jest idealne jako aperitif czy dodatek do dań z ryb, owoców morza czy warzyw. Przywołuje wspomnienia gorących wakacji nad morzem śródziemnym. Pij je jak lubisz – w szklance na lodzie, schłodzone w kieliszku lub przez słomkę prosto z butelki. Pełne walory uzyskuje się podając je schłodzone do temperatury 9°C.

Idealne jako aperitif czy dodatek do dań z ryb, owoców morza czy warzyw.

kraj pochodzenia: Polska
pojemność: 0.75L
kolor i smak: białe,lekko musujące, słodkie
zawartość alkoholu: 5%
temperatura podawania: 8-9°C
wymiary butelki (dł/szer/wys): 7,6/7,6/31 cm

Placeholder image

FRIZZANTE ARBUZ 0.75L

Nowe Fresco Frutti Frizzante zaskoczy Cię słodkim smakiem arbuza. Połączenie jego intensywnego aromatu i lekkich bąbelków daje pełną moc orzeźwienia. Jest wyjątkowo odświeżające – doskonałe na niezobowiązujące, letnie spotkania. Charakteryzuje się łagodnym i zbalansowanym smakiem i lekkim musowaniem. Delikatność i brak jakiej - kolwiek nuty goryczki, czy nieprzyjemnej kwasowości, daje subtelnie wyczuwalną słodycz.

Ma wspaniały, różowy kolor. Może być podawane solo i jako dodatek do sałatek, białych mięs i wędlin.